Navrhnul jsem motiv na tašku

Iva Baltaretu onehdy na instagramu upozornila na kreativní výzvu, na které se podílí společně s obchodem Nasvacinu.cz

Soutěž probíhá do konce září a s ohledem na to, že je dnes 30. září… Je nejvyšší čas se zúčastnit. (Pro jednou zatím není moje lenost, ale poměrně zásadní nedostatek času.) (No fakt, hraju si teď v podještědí na zootechnika. Raději moc nebudu slibovat, že se o tom na blogu rozepíšu. Ačkoliv… zápisek by z toho mohl být dost zajímavej :-).)

Zadání k soutěži si můžete prohlédnout u Ivy na blogu.

Myšlenka šetření přírody a neplýtvání je mi blízká. Teda… nálepku biomatka bych si na čelo nenalepil, ale to hlavně proto, že ekologické chování je tak široký pojem.

Každopádně, tahle soutěž se mi nějak strefila do noty a zúčastnit jsem se jí chtěl. Zamyšlení jsem věnoval dvoulist ve skicovacím sešitě:

Pak jsem se vydal trochu slepou cestou. Ještě docela včas mi došlo, že tudy cesta nevede.

(Tohle zdaleka není konečná podoba myšlenky – jen pár rozkreslených prvků. Třeba ta jahoda je vyloženě nedodělaná, určitě bych ji překreslil, kdyby měla být součástí výsledného motivu.)

Nakonec jsem si uvědomil, že když jsem v obdobných soutěžích přišel s nějakou hlubokou myšlenkou, tak většinou zůstala nedoceněna, protože si jí málokdo všiml. Rozhodl jsem se tedy pro dvě docela přímočará sdělení:

Text: „ŠETŘÍM PŘÍRODU & NEVADÍ MI TO“ a text „ZERO WASTE“, v recyklačním kruhu.

Pak už to jen stačilo obrázky zvektorizovat a udělat náhledy. A tadá:

 

Text „ŠETŘÍM PŘÍRODU & NEVADÍ MI TO“ jsem ještě doplnil jednoduchým listem.

Tak jsem zvědavý, jak to dopadne.

Komentář

  1. Ahoj Honzo, moc děkuju, že ses zúčastnil. Návrh je super, jen se zúčastnili jen 3 lidé, tak nevím, co na to paní majitelka. Každopádně napíšu. Měj se krásně, Iva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *