Vývoj mých požadavků na “slečnu dokonalou”

(Čísla chápejte jako věk v kterém mi byl konkrétní názor vlastní.)

14
Musí mít velký prsa a být posedlá sexem.

15
Musí mít velký prsa, být posedlá sexem a měla by bejt hubená, a neměla by kouřit (jakože závislá na nikotinu), všechno ostatní je podřadné.

16
Prsa nejsou tak důležitý. (Všechny „bravíčka“ píšou, že prsa rostou do dvaceti, tak proč být na vrstevnice tak náročný.) Moje holka by měla mít dlouhý vlasy, čím delší tím líp. A pro Boha! Ať si ty vlasy nebarví. Přírodní barva je top, bez ohledu na to jaká konkrétní barva to je. Nicméně… zrzky vedou.

17
Moje já je zasaženo vírou, a ke slovu se dere puritánství. Moje holka by měla být hezká. Hezká znamená, že se mi bude líbit, jednotlivé části k sobě musí pasovat. Až ji uvidím, tak mi bude hned jasný zda je hezká či není.

18
Holka s kterou chci chodit musí být panna. Sex až po svatbě, to dá rozum. (Já nic… to Jushua Harris.)

19
Je jasný, že s žádnou holkou nikdy chodit nebudu, pořád je to dokola to stejný. „Víš ty jseš skvělej kamarád, dobře se s tebou povídá, ale na chození to není.“ Moje já se utápí ve vysněnejch platonickejch vztazích, a je mi tak dobře. Každopádně… Prsa se mi líbí spíš menší než větší. (Ale pravidlo že jednotlivé části k sobě musí pasovat je tomu nadřazené.)

19,89
Holka která se mnou chce chodit, má krásný blonďatý vlasy, velký modrý oči, dlouhý nohy, ideální poměr pasu a boků… a není panna. Brečím do polštáře.

20
Holka s kterou chodím, je moje a je krásná, není potřeba hodnotit jiné ženy.

23
Holka s kterou chci chodit by měla mít stabilní názory (a pokud názory mění, ať to má exaktní důvod). Měla by dodržovat sliby. Měla by být hezká. (Vedu vnitřní spor že to je děsně povrchní, jenže… Myslím, že žena potřebuje slyšet od svého partnera že je krásná, a já jsem často zbytečně upřímný.) Měla by být nezávislá. A nechci žábu (tj 20 a mladší).

23,5
Chci chodit s nějakou holkou, s takovou která by o mě stála.

24
Asi je načase přestat chtít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *