Proč bych měl dostat Misfit Shine

Jeden otec (na mateřské 🙂 ) publikoval článek, ve kterém oznámil, že daruje hodinky Misfit Shine – tomu, kdo bude lepší vypravěč (respektive tomu, kdo bude mít lepší příběh).

Myšlenka darování se mi líbila, ale dlouho jsem váhal… Nakonec jsem si řekl, že Honza Martínek je sympaťák, tak co bych se té taškařice nezúčastnil. (Možná že na rozdávání hodinek nic taškářského není… Ale zní to trochu líp než soutěž, ne?) Důvodů proč je Honza sympaťákem by se našla spousta. Ale ten hlavní je zdokumentovaný na twitteru:

Nejen že mě nazval grafikem, ale navíc ještě oblíbeným :-). (Teď už má zase normální/původní profilovku. Já kritizoval tu, kde bylo dítě demonstrující zálibu v tabákismu.)

Ale teď zpátky k myšlence, která by měla být myšlenkou celého článku:

Proč bych měl dostat Misfit Shine?

Upřímně myslím, že k tomu není moc objektivních důvodů. Zas tak po náramku nebažím – kdyby jo, tak už bych si ho sám dávno pořídil. Ale říkám si, že je to skvělá příležitost, jak získat věc na hraní a když se mi znelíbí, tak ji můžu poslat do dalšího kola a nebudu na tom škodný. (Věcná poznámka: Jasně že bych misfit (po omrzení) nepřeprodal, ale daroval/dlouhodobě zapůjčil.)

Na první pohled mi misfit připadá jaky zbytná technická vychytávka, ale to mi připadal i Garmin (čti měřáček na běhání) a Nexus, a teď se bez nich málem nehnu. Je možné, že teprve s misfitem na ruce si budu připadat jako úplný člověk (tomu ale nepřikládám velkou pravděpodobnost).

A tady je ten jediný objektivní důvod co mě napadá: Jsem krásný. – Takže bychom k sobě (s náramkem) ladili.

Asi si říkáte, proč tady nikde nerozepisuju story of my life. To proto, že na požádání neumím tyhle životní (a hluboké) příběhy předávat… musí to přijít tak nějak samo – aby byla myšlenka celého příběhu dostatečně zajímavá. Mně se nedávno na povrch vydral příběh o mém boji s obezitou. Takže nebojte, o příběh vás nepřipravím. 🙂 Tady je.

A jak že se to říká? Ať zvítězí ten lepší :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *